Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player

Losowe foto.

img_0962
img_0950
img_0867

Licznik

Dziś0
Wczoraj31
Tydzień234
Miesiąc1013
od 09-VI-2015153075

Obecnie

1
Osoba/y

koledy1


koledy2

28 stycznia  2014 r nasza szkoła rozbrzmiewała dźwiękami kolęd i pastorałek. W tym dniu  wraz z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów oraz Parafią Przenajświętszej Trójcy w Bieńkówce  byliśmy  organizatorami Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. W konkursie wzięli udział wszyscy przedstawiciele  przedszkoli i szkół naszej gminy. Startowali w kategoriach: soliści, duety, zespoły. Uczestnicy konkursu zadziwili bardzo wysokim poziomem wykonywanych utworów. Ujęli serca swymi talentami muzycznymi. Wszyscy  wykonawcy zostali nagrodzeni i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Konkurs uświetniła  koncertem kapela Rodziny Bugajskich.

 

 

 koledy3 koledy5 

koledy4 

koledy6

Reprezentanci naszej szkoły w poszczególnych kategoriach zdobyli:

Julia Kołacz ( kl. VI a) – I miejsce w kategorii: soliści kl. IV – VI
Aleksandra Tondyra ( kl. IV a) , Jakub Tondyra ( kl VI a) – I miejsce w kategorii: duety kl. IV – VI.
Krzysztof Kubuszek, Jan Sałapat, Klaudiusz Chwała, Jakub Kwiatek, Norbert Sałapat ( kl. III) – I miejsce w kategori:i zespoły kl. I – III.

koledy7 koledy8 koledy9