Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player

***

sport

2017/2018

Igrzyska dzieci

- Sztafetowe biegi przełajowe

dziewczęta - II miejsce w gminie

chłopcy - III miejsce w gminie

-Halowa piłka nożna

chłopcy - III miejsce w gminie

Igrzyska młodzieży szkolnej (kl.VII i gimnazjum)

- Halowa piłka nożna

chłopcy - III miejsce w gminie

2016/2017

Piłka ręczna

dziewczęta - III miejsce w gminie

chłopcy - III miejsce w gminie

Biegi przełajowe

Jan Kois (kl.VI) - II miejsce w gminie

Wiktor Koper (kl.VI) - III miejsce w gminie 

Mini - piłka siatkowa

dziewczęta - II miejsce w gminie

chłopcy - III miejsce w gminie

"Bieg niepodległości - 11 listopada"

Agata Lenik (kl.Vb) - I miejsce

Paulina Kołacz (kl.Vb) - V miejsce

Halowa piłka nożna

dziewczęta - III miejsce w gminie

chłopcy - IV miejsce w gminie

Tenis stołowy - indywidualnie

Natalia Zgudziak (kl.VI) - I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie, XIII w rejonie

Kacper Szczepaniak (kl.VI) - IV miejsce w gminie

Tenis stołowy - drużynowo

Natalia Zgudziak (kl.VI), Agata Lenik (kl.Vb) - II miejsce w gminie, III miejsce w powiecie

Kacper Szczepaniak (kl.VI), Przemysław Knapczyk (kl.VI) - III miejsce w gminie

2015/2016

Turniej Szachowy

Maciej Kania (kl.V) - III miejsce w powiecie

Piłka siatkowa

dziewczyny - III miejsce w gminie

chłopcy - III miejsce w gminie

"Baw się razem z nami"

Konrad Kunas (kl.Ib), Maria Sala (kl.Ia), Beata Lenik (kl.IIb), Tomasz Malina (kl.IIa) - I miejsce w gminie

Indywidualne zawody w tenisa stołowego 

Natalia Zgudziak (kl.V) - I miejsce w gminie, III - w powiecie,  XIII - w rejonie (półfinał wojewódzki)

Jakub Kołacz (kl.VIa) - I miejsce w gminie

Damian Prymula (kl.VIb) - III miejsce w gminie

Drużynowe zawody w tenisa stołowego 

Natalia Zgudziak (kl.V), Aleksandra Kiełbus (kl.VIa) - I miejsce w gminie, II - w powiecie, III - w rejonie (półfinał wojewódzki) 

Jakub Kołacz (kl.VIa), Damian Prymula (kl.VIb) - I miejsce w gminie, IV miejsce w powiecie

Halowa piłka nożna

dziewczyny - IV miejsce w gminie

chłopcy - II miejsce w gminie

Biegi przełajowe

Dawid Tajs (kl.IVb) - II miejsce w gminie, III - w powiecie, udział w biegach wojewódzkich
Anna Chromy (kl.VIb) - II- miejsce w gminie, III - w powiecie, udział w biegach wojewódzkich
Wiktor Koper (kl.V) - I miejsce w gminie, V - w powiecie, udział w biegach wojewódzkich
Jakub Kołacz (kl.VIa) - I miejsce w gminie, III - w powiecie, kwalifikacja do województwa

Agata Lenik (kl.IVb) - I miejsce w gminie,  VIII- w powiecie
Jan Kois (kl.V) - II miejsce w gminie , X - w powiecie
Kacper Lenik (kl.VIa) - II miejsce w gminie, XV - w powiecie
Magdalena Sala (kl.VIa) - V miejsce w gminie, XVI - w powiecie
Natalia Bochenek (kl.VIb) - VI miejsce w gminie, XXII - w powiecie
Kacper Szczepaniak (kl.V) - V- miejsce w gminie, XXXI - w powiecie

2014/2015

Sztafetowe biegi przełajowe

dziewczyny - II miejsce w gminie

chłopcy - I miejsce w gminie

Piłka ręczna

dziewczyny - II miejsce w gminie

chłopcy - IV miejsce w gminie

Piłka siatkowa

dziewczyny  - III miejsce w gminie

chłopcy - III miejsce w gminie

Powiatowy Turniej Szachowy

Maciej Kania (kl.IV) - II miejsce w powiecie

udział w zawodach wojewódzkich

Drużynowe zawody w tenisa stołowego 

Marzena Pająk (kl.VI) i Natalia Zgudziak kl.(IV) - I miejsce w gminie, III miejsce w powiecie

Przemysław Lach (kl.VI), Jakub Kołacz (kl.Va) - I miejsce w gminie, III miejsce w powiecie

Indywidualne zawody w tenisa stołowego

Marzena Pająk (kl.VI) - I miejsce w gminie, XIII miejsce w powiecie

Natalia Zgudziak (kl.IV) - II miejsce w gminie, II miejsce w powiecie, VIII miejsce w rejonie

Emilia Sala (kl.VI) - VII miejsce w gminie

Przemysław Lach (kl.VI) - II miejsce w gminie, IV miejsce w powiecie, XIII miejsce w rejonie

Jakub Kołacz (kl.Va) - III miejsce w gminie, VIII miejsce w powiecie

Damian Prymula (kl.Vb) - V miejsce w gminie

Halowa piłka nożna 

dziewczyny - II miejsce w gminie

chłopcy - III miejsce w gminie

Wojewódzkie biegi przełajowe

Emilia Sala (kl.VI) - VII miejsce

Wiktor Koper (kl.IV) - udział

Anna Chromy (kl.Vb) - udział

Powiatowe biegi przełajowe

Emilia Sala (kl.VI) - I miejsce

Wiktor Koper (kl.IV) - II miejsce

Anna Chromy (kl.Vb) - IV miejsce

Gminne biegi przełajowe 

Miejsce Imię i nazwisko  
I

Wiktor Koper (kl.IV)

Anna Chromy (kl.Vb)

Jakub Kołacz (kl.Va)

 

kwalifikacja do powiatu

II

Wiktor Lenik (kl.IV)

Emilia Sala (kl.VI)

IV Aleksandra Kiełbus (kl.Va)
VII

Przemek Knapczyk (kl.IV)

Kacper Lenik (kl.Va)

 
VIII Magdalena Sala (kl.Va)
IX

Marcelina Rymarczyk (kl.IV)

Jan Kois (kl.IV)

Anna Lenik (kl.VI)

X

Karolina Rozum (kl.IV)

Łukasz Tekieli (kl.VI)

XI

Justyna Prymula (kl.IV)

Krystian Klimowski (kl.Vb)

XII

Marlena Pułka (kl.IV)

Krzysztof Michalik (kl.Vb)

XIII Maria Chromy (kl.Vb)
XIV

Emilia Kruźlak (kl.VI)

Patryk Doch (kl.VI)

XV Kacper Sala (kl.VI)
XVI Piotr Doch (kl.VI)
XVIII Natalia Chwała (kl.VI)
XXI Marzena Pająk (kl.VI)

 

2011/2012

  • Tenis stołowy

Michał Kiełbus (kl. VI) - II miejsce w gminie, udział w powiecie

  • Mini - piłka siatkowa

III miejsce dziewcząt w gminie

  • Biegi przełajowe

Julia Kołacz (kl.IVa), Krystian Głuc (kl.IVb) - II miejsce w gminie

Emilia Chromy (kl.IVa) - III miejsce w gminie

  • Biegi sztafetowe

II miejsce chłopców w gminie

  • Piłka ręczna

III miejsce chłopców i dziewcząt w gminie

  • Piłka siatkowa

III miejsce dziewcząt w gminie 

 

 

2010/2011

  • Indywidualne biegi przełajowe - etap rejonowy

Ewa Szczepaniak - II miejsce
Aleksandra Sala - III miejsce

  • Tenis stołowy drużynowy

II miejsce  dziewcząt w gminie

***