Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player

Losowe foto.

img_0935
img_0867
img_0878

Licznik

Dziś12
Wczoraj44
Tydzień12
Miesiąc996
od 09-VI-2015129767

Obecnie

4
Osoba/y

uczenZdyplom1

2017/2018

Konkursy plastyczne:

" Babiogórska Szopka Regionalna"

 Aleksandra Bogdał (kl. II) - wyróżnienie w gminie (kategoria dziecięca)
 Rodzina Jonasza Pęcka (kl. IVa) – III miejsce w gminie (kategoria rodzinna)

„Światy”

 Błażej Nieciąg (kl. V) – I miejsce w gminie (kategoria rodzinna)

„Podłaźniki”

 Klasa III b – nagroda za udział (kategoria dziecięca)

„Pająki”

Aleksandra Chromy (kl. IIIa) – III miejsce w gminie (kategoria dziecięca)
Konrad Wołowiec (kl. IIIa) – nagroda za włożony wkład pracy (kategoria rodzinna)


„Ubierzmy choinkę dla św. Jana Pawła II”

Mikołaj Kołacz (kl.Ib), Szymon Bałos (kl.II), Filip Gałecki (kl.II), Julia Gierat (kl.IIIa), Filip Kiełbus (kl.IIIb), Jakub Salawa (kl.V), Wiktoria Sala (kl.V)

Ozdoby wykonane przez tych uczniów znalazły się na choinkach w Dolnym Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie oraz w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

 

Oliwia Wojdyła (kl.I) -  ozdoba znalazła się na choince ks. Kard. Stanisława Dziwisza w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.

2016/2017

Małopolski Konkurs Biblijny

Dominika Kruźlak (kl.VI) - finalistka

Natalia Chromy (kl.Va), Maria Szczurek (kl.Vb) - udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs "Baltie"

Maciej Kania (kl.VI), Jan Kois (kl.VI), Dominika Kruźlak (kl.VI), Kacper Szczepaniak (kl.VI) - kwalifikacja do etapu powiatowego

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Kacper Szczepaniak (kl.VI) - I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie, udział w etapie wojewódzkim

Błażej Nieciąg (kl.IV) - II miejsce w gminie, II miejsce w powiecie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Paulina Kołacz (kl.Vb), Natalia Zgudziak (kl.VI), Robert Bogdanik (kl.Va), Kacper Szczepaniak (kl.VI) - II miejsce w gminie

Gminny konkurs matematyczny "Mistrz matematyki 2017"

Wiktor Kania (kl.Va) - II miejsce

Jan Kois (kl.VI) - II miejsce

Kangur matematyczny

Adam Kruźlak (kl.IIIa) - wyróżnienie

Wiktor Kania (kl.Va) - wyróżnienie

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

"Andegaweni" (Paulina Kołacz, Jan Kois, Michał Chromy, Emilia Szczepaniak, Kacper Szczepaniak, Martyna Sala, Joanna Kachnic, Maria Szczurek, Maciej Kania, Jakub Kwiatek) - I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie, udział w przeglądzie wojewódzkim

Paulina Kołacz (kl.Vb) - nagroda dla najlepszego aktora w gminie

klasa IIIa - wyróżnienie w gminie

Gminny Konkurs Recytatorski

Sarna Jagoda (kl.IIIa) - III miejsce

Powiatowy Konkurs Ekologiczny w Lachowicach

Oliwia Kania (kl.Vb) - II miejsce

Konkursy muzyczne:

IV Gminny Konkurs Piosenki Papieskiej

Marzena Cholewa (kl.IIIa), Jagoda Sarna (kl.IIIa) - I miejsce (kategoria: zespół)

Wiktoria Sala (kl.IV) - II miejsce (kategoria: solista)

"Perełki Królowej Jadwigi" (Krzysztof Kubuszek, Jan Kois, Jan Sałapat, Przemysław Knapczyk, Jakub Kwiatek, Wiktoria Topčagić, Natalia Chromy, Emilia Szczepaniak, Wiktoria Sala, Kornelia Pająk, Maria Szczurek, Paulina Kołacz) - II miejsce (kategoria: zespół)

 

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Marzena Cholewa (kl. IIIa)  - I miejsce w kategorii „soliści” klas I - III

Wiktoria Sala (kl. IV), Kornelia Pająk (kl. IV) -  I miejsce w kategorii „duety” klas IV - VI

Jan Sałapat (kl. VI), Jan Kois (kl. VI), Jakub Kwiatek (kl. VI), Przemysław Knapczyk (kl. VI), Krzysztof Kubuszek (kl.VI) -  I miejsce – kategoria „zespoły” klas IV - VI

Konkursy plastyczne:

"25 lat Państwowej Straży Pożarnej"

Jan Kois (kl.VI) - wyróżnienie

"Bezpieczeństwo na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa"

Wiktor Jończyk (kl. IIIa) - II miejsce w powiecie

"Las naszym dobrodziejstwem"

Aleksandra Bogdał (kl.I) - III miejsce w powiecie

"Mieszkam w Beskidach" - międzynarodowy konkurs plastyczny

Kinga Chromy (kl.Vb) - I miejsce (kategoria: Rysunek)

Marzena Cholewa (kl.IIIa) - I miejsce (kategoria: Malarstwo na szkle)

Dawid Kania (k.IIIa) - I miejsce (kategoria: Mama, tata i ja)

Oliwia Jończyk (kl.IIIb) - III miejsce (kategoria: Mama, tata i ja)

Błażej Nieciąg (kl.IV) - III miejsce (kategoria: Mama, tata i ja)

Jan Kois (kl.VI) - III miejsce ( kategoria: Wyklejanka)

Anna Kazanowska-Krupa (kl.IIIa) - III miejsce (kategoria: Formy przestrzenne)

Kinga Ogarek (kl. IIIa) - wyróżnienie

 

" Babiogórska Szopka Regionalna"

Jakub Lenik (kl. IV) - I miejsce  w gminie i I miejsce w powiecie  (kategoria dziecięca)

Dominika Kruźlak (kl. VI), Adam Kruźlak (kl. IIIa) -  I miejsce  w gminie i II miejsce w powiecie (kategoria rodzinna)

„Światy, Podłaźniki, Pająki”

Błażej Nieciąg (kl. IV ) - I miejsce  w gminie, w kategorii „Światy”

Marcelina Klimowska (kl. IIa) -  I miejsce  w gminie, w kategorii „Podłaźniki”

Konrad Wołowiec (kl. IIa) - wyróżnienie  w gminie,  w kategorii „Pająki”

2015/2016

 

Małopolski Konkurs Biblijny

Dominika Kruźlak ( kl. V) -finalistka - udział w etapie wojewódzkim
Jan Kois ( kl. V), Natalia Jończyk ( kl. VIa), Magdalena Jończyk ( kl. VIa), Martyna Sala ( kl. IVa) - udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Natalia Jończyk (kl.VIa) - udział w etapie rejonowym

Dominika Kruźlak (kl.V) - praca wysłana do etapu rejonowego

Małopolski Konkurs Matematyczny

Maciej Kania (kl.V) - praca wysłana do etapu rejonowego

Małopolski Konkurs Informatyczny "Baltic"

Maciej Kania (kl.V), Jan Kois (kl.V) - kwalifikacja do etapu rejonowego

"Wybitni władcy Polski - Piastowie" - wojewódzki konkurs historyczny

Jakub Kwiatek (kl.V) - udział w etapie rejonowym

Kangur matematyczny

Jan Kois (kl.V) - wyróżnienie

"Na tatrzańskim szlaku" - konkurs literacki

Błażej Nieciąg - I miejsce 

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

klasa IIa - III miejsce w powiecie

(Marzena Cholewa, Sebastian Doch, Miłosz Gaura, Oliwia Głód, Wiktor Jończyk, Dawid Kosmąd, Miłosz Kania, Anna Kazanowska-Krupa, Adam Kruźlak, Magda Lenik, Tomasz Malina, Julia Ogarek, Kinga Ogarek, Jonasz Pęcek, Jagoda Sarna, Sandra Szczerbak, Jan Szczurek)

 Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych

klasa IIa - I miejsce

klasa V - III miejsce

Gminny konkurs matematyczny "Mistrz matematyki 2016"

Wiktor Kania (kl.IVa) - I miejsce

Jan Kois (kl.V) - II miejsce

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Jan Kois (kl.V) - I miejsce w gminie

Turniej Wiedzy Pożarniczej 

Anna Chromy (kl.VIb) - I miejsce w gminie

Gminny Konkurs Recytatorski

Paulina Kołacz (kl.IVb) - wyróżnienie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Magdalena Sala (kl.VIa), Natalia Jończyk (kl.VIa), Maciej Kania (kl.V), Jakub Kołacz (kl.VIa) - IV miejsce w gminie

 

Konkursy muzyczne: 

IV Gminny Konkurs Piosenki Papieskiej

Jagoda Sarna( kl.II a) - I miejsce w kategorii soliści kl I- III
Maria Chromy ( kl.VIb) - I miejsce w kategorii soliści kl. IV -VI

Aleksandra Tondyra ( kl. VIa), Jan Kois( kl.V) - II miejsce w kategorii zespoły klas IV - VI
" Perełki Królowej Jadwigi" - Krzysztof Kubuszek, Jan Kois, Jan Sałapat, Przemysław Knapczyk, Maria Chromy, Anna Chromy, Dominika Kruźlak, Wiktoria Topčagić, Natalia Cholewa, Aleksandra Tondyra - III miejsce w kategorii zespoły klas IV -VI

Playback

Krzysztof Michalik (kl.VIb), Damian Prymula (kl.VIb), Jakub Kołacz (kl.VIa) - I miejsce w gminie (kategoria: zespół)

Joanna Kachnic (kl.IVb),, Paulina Kołacz (kl.IVb) - II miejse w gminie (kategoria: duet)

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Jan Kois ( klasa V )- II miejsce w kategorii soliści klas IV - VI
Maria Chromy, Aleksandra Tondyra - I miejsce w kategorii duety klas IV - VI
Zespół Perełki Królowej Jadwigi ( Krzysztof Kubuszek, Jan Sałapat, Anna Chromy, Wiktor Lenik, Przemysław Knapczyk ) - I miejsce w kategorii zespoły klas IV -VI

Konkursy plastyczne:

Konkurs plastyczny "Nasz bohater - Tadeusz Kościuszko"

Dominika Kruźlak kl.V) - laureatka konkursu wojewódzkiego

"W trosce o nasze bezpieczeństwo" - ogólnopolski konkurs plastyczny

Dominika Kruźlak (kl.V) - I miejsce

"Bezpiecznie na wsi - bezpieczne atrakcje w wakacje" - ogólnopolski konkurs plastyczny

Paweł Zgudziak (kl.IVb) - I miejsce

Wiktoria Topčagić (kl.V) - III miejsce

"Palący temat - niska emisja" - konkurs na plakat ekologiczny

Aleksandra Zgudziak (kl.VIb) - III miejsce

"Mieszkam w Beskidach" - międzynarodowy konkurs plastyczny

Natalia Jończyk (kl.VIa) - II miejsce

Paulina Kołacz (kl.IVb), Oliwier Cholewa (kl.IVa) - III miejsce

Magdalena Chromy (kl.IVa), Robert Bogdanik (kl.IVa), Kacper Doch (kl.IVb), Mateusz Doch (kl.V), Dominika Kruźlak (kl.V) - wyróżnienie

Powiatowy konkurs" Światy, pająki, podłaźniki"

Błażej Nieciąg ( kl.III ) - II miejsce w kategorii " Światy"

Gminny konkurs" Babiogórska Szopka Regionalna"

Amelia Szczerbak ( kl.Ib), Marta Rozum ( kl.VIa), Karolina Rozum ( kl. V) - III miejsce w kategorii dziecięcej

 

2014/2015

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Aleksandra Szczerba (kl.VI) - udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Biblijny

Natalia Jończyk (kl.Va), Jan Kois (kl.IV), Sylwia Polak (kl.VI), Magdalena Sala (kl.Va) - udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Historyczny

Jolanta Nieckula (kl.VI) - udział w etapie rejonowym

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Wiktor Kania (kl.IIIa), Oliwier Cholewa (kl.IIIa) - wyróżnienie

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Sylwia Polak (kl.VI) - I miejsce w gminie

Gminny Konkurs Recytatorski

Jan Sałapat (kl. IV) - II miejsce

Emilia Szczepaniak (kl.IIIa) - II miejsce

Turniej Wiedzy Pożarniczej 

Anna Chromy (kl.Vb) - I miejsce w gminie i II miejsce w powiecie

Weronika Gaura (kl.Vb) - III miejsce w gminie

"Na tatrzańskim szlaku" - konkurs literacki

Paulina Kołacz (kl.IIIb) - III miejsce

Gminny konkurs matematyczny "Mistrz matematyki 2015"

Jan Kois (kl.IV) - II miejsce

Sylwia Polak (kl.VI) - III miejsce

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Marzena Pająk (kl.VI), Emilia Sala (kl.VI), Adrian Malina (kl.Vb), Jakub Kołacz (kl.Va) - III miejsce w gminie

"Mam kota na punkcie mleka" - "Moje ulubione mleczne danie" - konkurs literacko -plastyczny

Adrian Jancarczyk (kl.IIIb) - nagroda główna

Oliwia Wrona (kl.IIIb) - wyróżnienie

Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych 

klasa IV - wyróżnienie

 

 Konkursy muzyczne:

III Gminny Konkurs Piosenki Papieskiej

Zespół " Perełki Królowej Jadwigi" - I miejsce w kategorii - zespół klas IV-VI 

( Maria Chromy, Aleksandra Tondyra, Jan Sałapat, Krzysztof Kubuszek, Jan Kois, Emilia Sala, Jolanta Nieckula, Marzena Pająk, Klaudia Pająk, Anna Chromy)  

Maria Chromy, Aleksandra Tondyra - wyróżnienie w kategorii zespół klas IV - VI

Wiktoria Topčagić - III miejsce w kategorii soliści klas IV - VI

Playback

Krzysztof Michalik (kl.Vb), Damian Prymula (kl.Vb), Jakub Kołacz (kl.Va) - I miejsce w gminie

Talenty Małopolskie 2015

Krzysztof Michalik (kl.Vb), Damian Prymula (kl.Vb), Jakub Kołacz (kl.Va) - wyróżnienie

Maria Chromy (kl.Vb) - wyróżnienie

Aleksandra Tondyra (kl.Va) - udział w konkursie

VII Festiwal Pieśni Patriotycznej " To Polska - moja Ojczyzna"

Aleksandra Tondyra (kl. Va) - wyróżnienie

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Wiktoria Topčagić ( kl. IV ) - I miejsce w kategorii soliści klas IV - VI
Maria Chromy ( kl. Vb), Aleksandra Tondyra ( kl. Va)- I miejsce w kategorii duety klas IV - VI
Jan Sałapat, Krzysztof Kubuszek, Klaudiusz Chwała, Jakub Kwiatek, Wiktor Lenik ( kl. IV ) - II miejsce w kategorii zespoły klas IV - VI

Konkursy plastyczne:

Małopolski Konkurs Plastyczny "Dbajmy o czyste powietrze, glebę i wodę"

finalistka - Natalia Cholewa (kl.Vb)

" Międzynarodowy Konkurs „Mieszkam w Beskidach”

I miejsce - Mateusz Doch (kl.IV) (w kategorii FORMY PRZESTRZENNE)
I miejsce - Aleksandra Zgudziak (kl.Vb), Dominika Kruźlak (kl.IV) (w kategorii WYKLEJANKA)

II miejsce - Jonasz Pęcek (kl.Ia), Adam Kruźlak (kl.Ia), Marzena Cholewa (kl.Ia), Emilia Głuc (kl.II)
III miejsce - Weronika Gaura (kl.Vb), Klaudia Pająk (kl.VI), Anna Chromy (kl.Vb), Marzena Pająk (kl.VI) (w kategorii MAKIETA)
III miejsce – Maria Chromy (kl.Vb), Natalia Bochenek (kl.Vb) (w kategorii FORMY PRZESTRZENNE)
WYRÓŻNIENIA:
Natalia Cholewa, Wiktoria Musialik, Katarzyna Lenik, Sylwia Polak, Agnieszka Gaura, Zuzanna Kosmąd, Paweł Zgudziak

XVIII Małopolski Konkurs Plastyczno-Etnograficzny Wycinanka, Wystrzyganka Ludowa

I miejsce - Natalia Cholewa

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga, tego od Ciebie każdy wymaga” 

II miejsce - Natalia Cholewa

 IX Powiatowy Festiwal Ekologiczny EKO – 2015 Konkurs na plakat „EKO - źródła”

I miejsce - Natalia Cholewa
Wyróżnienie - Dominika Kruźlak

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi- zwierzaki to nie pluszaki” – etap powiatowy

I miejsce – Weronika Gaura
II miejsce - Dominika Kruźlak
III miejsce – Jagoda Sarna

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkanie z folklorem”

I miejsce – Barbara Jończyk
Wyróżnienie – Kamila Kosek

Powiatowy Konkurs " Światy, pająki , podłaźniki"

Dominika Kruźlak (kl.IV) - III miejsce w powiecie

Klasa (kl.I a) - II miejsce w powiecie w kategorii: " Podłaźnik"

Błażej Nieciąg (kl.II) - II miejsce w gminie w kategorii: " Świat"

 

     

 2013/2014

Małopolski Konkurs Biblijny

Bogumiła Nieciąg (kl.VIb), Joanna Pająk (kl.VIb) - finalistki - udzial w etapie wojewódzkim

Sylwia Polak ( kl. V ) – udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Bogumiła Nieciąg (kl.VIb) - finalistka - udział w etapie wojewódzkim

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Joanna Pająk ( kl. VI b), Bogumiła Nieciąg ( kl. VI b ) - udział w etapie rejonowym

Wojewódzki konkurs ekologiczny 

Jan Sałapat (kl.III) - I miejsce

Konkurs literacki "Na tatrzańskim szlaku"

Krzysztof Kubuszek (kl.III) - I miejsce w województwie

IX Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych

Kółko teatralne (VIa i VIb) - III miejsce

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Emilia Sala (kl.V), Marzena Pająk (kl.V), Konrad Nieckula (kl.VIb), Krystian Głuc (kl.VIb) - II miejsce w gminie

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Anna Chromy (kl.IVb) - I miejsce w gminie i  IV miejsce w powiecie

Kacper Sarna (kl.VIb) - II miejsce w gminie

Gminny konkurs matematyczny "Mistrz matematyki 2014"

Konrad Nieckula (kl.VIb) - III miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

Julia Kołacz (kl.VIa) - I miejsce

Emilia Szczepaniak (kl.IIa) - wyróżnienie

Konkurs recytatorski  z j. angielskiego

Julia Kołacz (kl.VIa) - III miejsce w gminie

Powiatowy Konkurs literacki” Podbabiogórskie opowieści.”

Joanna Pająk ( kl. VI b) – II miejsce
Kinga Nieckula ( kl. V ) – wyróżnienie

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Joanna Pająk ( kl. VI b) , Katarzyna Lenik ( kl. VI b), Aleksandra Ogarek ( kl. VI a) – wyróżnienie

Gminny Konkurs "Baw się razem z nami"

III miejsce w gminie

Konkursy muzyczne:

Festiwal Ekologiczny "EKO - 2014"

Wiktoria Topčagic (kl.III) - II miejsce

Konkurs  Piosenki Papieskiej "Chcemy iść drogą Twą już do końca"

Julia Kołacz (kl.VIa) - II miejsce w gminie

Wiktoria Topčagic (kl.III)- III miejsce w gminie

X Powiatowy Konkurs Pieśni Pasyjnej

Julia Kołacz (kl.VIa) - II miejsce

V Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Julia Kołacz ( kl. VI a) – I miejsce ( kategoria soliści )
Aleksandra Tondyra ( kl. IV a), Jakub Tondyra ( kl. VI a) – I miejsce ( kategora: duety )
Krzysztof Kubuszek, Jan Sałapat, Norbert Sałapat, Klaudiusz Chwała, Jakub Kwiatek (kl. III ) - I miejsce (kategoria: zespoły )

Konkursy plastyczne:

XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

Krzysztof Kubuszek , Maria Chromy (kl.IVb), Oliwier Cholewa (kl.IIa) Aleksandra Dyrcz (kl.V), Natalia Cholewa (kl.IVb), Wiktoria Musialik (kl.IVa) - I miejsce

Natalia Bochenek (kl.IVb), Kamila Kosek (kl.IVa), Aleksandra Zgudziak (kl.IVb) - II miejsce

Klaudia Pająk (kl.V) - III miejsce

Bartosz Radoń (kl.V), Wiktoria Gaura (kl.IIa), Damian Prymula (kl.IVb), Anna Lenik (kl.V), Aleksandra Tondyra (kl.IVa), Agnieszka Gaura (kl.V), Jakub Kołacz (kl.IVa) - wyróżnienie

Konkurs Ministra Edukacji Narodowej "Mam 6 lat" 

Dominika Kruźlak - finalistka

Plastyczny konkurs ekologiczny

Dominika Kruźlak - I miejsce

Ekologiczny konkurs plastyczny "Na ratunek Ziemi"

Natalia Cholewa (kl.IVb) - II miejsce

"Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się do maszyn w ruchu"

Emilia Kruźlak (kl.V), Oliwia Kania (kl.IIb) - II miejsce

Sylwia Polak (kl.V) - III miejsce

Plakat ekologiczny "Zmieniaj nawyki, nie klimat"

Dominika Kruźlak (kl.III), Aleksandra Zgudziak (kl.IVb) - I miejsce

XVII Małopolski Konkurs Plastyczno-Etnograficzny "Wycinanka, wystrzyganka ludowa"

Barbara Jończyk (kl.IVb)

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jestem EKO"

Barbara Jończyk (kl.IVb) - II miejsce

Konkurs plastyczny "Bezpieczne dziecko"

Paweł Zgudziak (kl.IIb) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs „Światy, pająki, podłaźniki"

Bogumiła Nieciąg ( kl. VI b) – III miejsce
Błażej Nieciąg ( kl. I ) – wyróżnienie

Gminny Konkurs „Babiogórska Szopka Regionalna”

Piotr Sałapat ( kl. I ) – wyróżnienie
Barbara Jończyk ( kl. IV b) , Piotr Jończyk ( kl. VI b ) – III miejsce

 

2012/2013

Gminny Konkurs Recytatorski

Jan Sałapat (kl.II) - II miejsce

Julia Kołacz (kl.Va) - wyróznienie

Konkurs ekologiczno - przyrodniczy

Bogumiła Nieciąg (kl.Vb) - II miejsce w województwie

Natalia Jończyk (kl. IIIa) - IV miejsce w województwie

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Krystian Głuc (kl.Vb), Konrad Nieckula (kl.Vb), Dominik Jończyk (kl.VI) - II miejsce w gminie

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dominik Jończyk (kl.VI) - I miejsce w gminie

Agnieszka Kunas (kl.VI) - II miejsce w gminie

Gminny konkurs matematyczny "Mistrz matematyki 2013"

Kacper Sarna (kl.Vb) - I miejsce 

Aleksandra Szczerba (kl.IV) - II miejsce 

Małopolski Konkurs Biblijny

Bogumiła Nieciąg (kl.Vb) - udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Filip Chojnacki (kl.VI) - udział w etapie rejonowym

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Joanna Pająk (kl.Vb), Katarzyna Lenik (kl.Vb), Aleksandra Ogarek  (kl.Va) - II miejsce

IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Maria Chromy (kl.IIIb) , Emilia Chromy (kl.Va) - I miejsce (kategoria: duety)
 
Julia Kołacz (kl.Va) - II miejsce (kategoria: soliści)
 
Jolanta Nieckula (kl.IV) , Małgorzata Lach (kl.IV), Kinga Nieckula (kl.IV) , Anna Chromy (kl.IIIb), Weronika Gaura (kl.IIIb) , Marzena Pająk (kl.IV)- III miejsce (kategoria: zespoły)

Konkursy Bożonarodzeniowe

Bogumiła Nieciąg - II miejsce w Powiatowym Konkursie " Pająki, światy, podłaźniki "
Dominika Kruźlak  - III miejsce w Powiatowym Konkursie " Pająki, światy, podłaźniki"

Konkurs plastyczny " Mam 6 lat i potrafię"

Dominika Kruźlak (kl. II)  - wyróżnienie finalisty etapu wojewódzkiego

Konkurs plastyczny " Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi"

Dominika Kruźlak (kl.II) - wyróżnienie w etapie wojewódzkim

XX Międzynarodowy konkurs " Mieszkam w Beskidach"

Kategoria: rysunek

Julia Chromy ( kl. II ) - II miejsce

Bogumiła Nieciąg ( kl. Vb ) - III miejsce

Kategoria: Mama , Tata i Ja.

Dominika Kruźlak ( kl. II ) - I miejsce
Wiktoria i Weronika Gaura (kl. Ia, III b) - II miejsce

Kategoria : Beskidzki Kogel - Mogel.

Katarzyna Lenik ( kl.Vb)- II miejsce

Kategoria : Nicią malowane.
Angelika Chromy (kl. VI)- I miejsce

Kategoria : Makieta
Krzysztof Kubuszek ( kl. II ) - I miejsce
Aleksandra Dyrcz ( kl. IV ) - III miejsce

Kategoria : Wyklejanka
Marcelina Rymarczyk ( kl. II ) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs plastyczny : " Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu ."

Dominika Kruźlak ( kl. II ) - I miejsce w powiecie w grupie wiekowej 6-8 lat

 

2011/2012

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dominik Jończyk (kl.V) - III miejsce w powiecie

Małopolski Konkurs Biblijny

Bogumiła Nieciąg (kl.IVb) - finalista

Joanna Pająk (kl.IVb) - kwalifikacja do etapu rejonowego

Kacper Sarna (kl.IVb) - kwalifikacja do etapu rejonowego

Marlena Mirek (kl.VI) - kwalifikacja do etapu rejonowego

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Stanisław Ogarek (kl.VI) - kwalifikacja do etapu rejonowego

III Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Jakub Tondyra (kl.IVa) i Aleksandra Tondyra (kl.IIa) - I miejsce ( kategoria: duet)

Magdalena Chromy (kl.VI) - II miejsce (kategoria: solista)

Jolanta Nieckula, Kinga Nieckula, Małgorzata Lach (kl.III), Emilia Chromy, Julia Kołacz (kl.IVa) - III miejsce (kategoria: zespół)

Konkursy Bożonarodzeniowe

Rodzina Rozumów (Joanna, Marta, Karolina, Wiktoria, Mateusz Rozum) - III miejsce w gminnym konkursie "Babiogórska Szopka Regionalna"

Klasa I - II miejsce w powiatowym konkursie "Światy, podłaźniki, pająki" w kategorii - podłaźnik

Kółko artystyczne - wyróżnienie w powiatowym konkursie "Światy, podłaźniki, pająki" w kategorii - światy

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II  "Cuda Jana Pawła II"

Aleksandra Sala, Karina Głuc, Stanisław Ogarek (kl. VI) - II miejsce w powiecie

"Na tropie przyjaznej energii" - konkurs plastyczny

Dominika Kruźlak (kl.I) - I miejsce w województwie

Oliwia Jończyk (kl.IIb) - wyróżnienie

Małopolski Konkurs Plastyczny "Kim będę za 15 lat - moja droga do kariery"

3 uczniów z kl.I zakwalifikowało się do finału

Konkurs recytatorski z j.angielskiego

Magdalena Chromy (kl.VI) - wyróżnienie w gminie

Gminny Konkurs Recytatorski

Jan Sałapat (kl.I) - III miejsce

Julia Kołacz (kl.IVa) - wyróżnienie

Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych

klasa IVa,b - I miejsce

klasa I - wyróżnienie

Powiatowy Festiwal Teatrzyków "Bajdurek"

klasa IVa,b - II miejsce

Festiwal Ekologiczny

Marek Knapczyk (kl.IVa) - III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym

Bogumiła Nieciąg (kl.IVb) - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym

Magdalena Chromy (k.VI) - II miejsce w powiatowym konkursie piosenki ekologicznej

Powiatowy Konkurs Plastyczny "20 lat Straży Pożarnej"

Dominika Kruźlak (kl.I) - II miejsce

 

2010/2011

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Karolina Lenik (kl.VI) - finalista

Małopolski Konkurs Biblijny

Dominik Jończyk (kl.IV) - finalista

Beata Polak (kl.IV) - kwalifikacja do etapu rejonowego

Jakub Kania (kl.VI) - kwalifikacja do etapu rejonowego

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Katarzyna Kruźlak (kl.V) - kwalifikacja do etapu rejonowego

Główka pracuje

Jolanta Nieckula (kl.II) - I miejsce w powiatowym konkursie wielowiedzowym

Festiwal piosenki ekologicznej

Magdalena Chromy (kl.V) - II miejsce w powiecie

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jakub Kania (kl.VI) - IV miejsce w gminie

Zuzanna Kania (kl.VI) - V miejsce w gminie

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Michał Tomaszewski, Jakub Kania, Krzysztof Kwiatek - II miejsce w gminie

Gminny Przegląd Teatrzyków

klasa IIIa i IIIb - II miejsce w gminie

Konkursy bożonarodzeniowe

Klasa III a- I miejsce w gminnym konkursie bożonarodzeniowe ozdoby regionalne - " Podłaźniki , światy , pająki "
Rodzina Emilii Kruźlak  ( kl. II )- I miejsce w powiatowym konkursie " Babiogórska Szopka Regionalna " - kategoria rodzinna
Piotr ( kl. IIIb) i Barbara Jończyk ( kl. Ib) - I miejsce w gminnym konkursie " Babiogórska Szopka Regionalna " - kategoria dziecięca
Karina Głuc ( kl. V), Krystian Głuc ,  ( kl. IIIb ) Agnieszka Kunas (kl. IV ) - II miejsce w gminnym konkursie " Babiogórska Szopka Regionalna " - kategoria dziecięco - młodzieżowa .

Międzynarodowy konkurs "Mieszkam w Beskidach"

Joanna Rozum ( kl.IV ) - I miejsce

 

Plastyczny konkurs ekologiczny

Łukasz Zgudziak ( kl.IV ) - wyróżnienie w powiecie

 

Bezpieczne dzieciństwo na wsi

Michał Tomaszewski (kl. VI)- III miejsce w gminnym konkursie wiedzowym

Małgorzata Lach (kl. II)- II miejsce w gminnym konkursie plastycznym

 

II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Magdalena Chromy ( kl.V ) - I miejsce ( kategoria : solista )

Marysia Chromy i Basia Jończyk (kl.I b)  - III miejsce ( kategoria : duet )

***