Szkoła Podstawowa

im. Świętej Królowej Jadwigi w Bieńkówce

Get Adobe Flash player

Losowe foto.

img_0840
img_0838
img_0895

Licznik

Dziś9
Wczoraj31
Tydzień61
Miesiąc428
od 09-VI-2015147503

Obecnie

1
Osoba/y

Plan lekcji ważny od 10 września 2018r.

klasa IVa

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30   w-f w-f   j.polski
 8:40-9:25  k.mat. muzyka   - technika  matematyka 
 9:35-10:20  przyroda religia   matematyka j.polski  informatyka 
 10:30-11:15  j.polski  matematyka j.polski  j.angielski  l.wych. 
 11:25-12:10 j.angielski  j.polski  j.angielski  historia   
 12:25-13:10  matematyka   przyroda   k.hist.  
 13:15-14:00  w-f    religia    
14:05-14:50  w-f    plastyka    
14:55-15:40          

klasa IVb

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30  technika  historia matematyka 
 8:40-9:25  k.mat.  -  j.polski  j.polski  informatyka
 9:35-10:20  matematyka  matematyka religia   plastyka j.polski 
 10:30-11:15 przyroda  j.polski  j.angielski   religia  j.angielski
 11:25-12:10  j.polski  l.wych. przyroda  j.angielski   k.j.ang.
 12:25-13:10  w-f w-f    matematyka   
 13:15-14:00  w-f  muzyka   w-f   
14:05-14:50   k.hist.       
14:55-15:40          

 klasa Va

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30  w-f   k.art.  religia
 8:40-9:25 historia  w-f   j.polski  w-f  matematyka
 9:35-10:20 matematyka   w-f historia  j.polski  religia 
 10:30-11:15 j.angielski   matematyka  biologia matematyka   informatyka
 11:25-12:10  j.polski j.polski   muzyka technika   j.polski
 12:25-13:10  l.wych. j.angielski   j.angielski k.hist.  z.dyslektyczne 
 13:15-14:00    plastyka k.j.ang./k.mat.     
14:05-14:50    geografia      
14:55-15:40          

klasa Vb

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30  historia   - plastyka  j.polski  informatyka
 8:40-9:25  j.angielski  j.polski religia   biologia j.angielski 
 9:35-10:20  w-f j.angielski   matematyka religia   historia
 10:30-11:15  matematyka w-f   j.polski geografia   j.polski
 11:25-12:10  j.polski matematyka   technika w-f   matematyka
 12:25-13:10  k.biologiczne l.wych.   muzyka  w-f z.dyslektyczne 
 13:15-14:00     k.j.ang./z.wyr. z mat.     
14:05-14:50          
14:55-15:40          

 klasa VI

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30   - j.polski  w-f I 
 8:40-9:25  religia  religia  w-f II/ z.komp.I k.pol. historia 
 9:35-10:20 w-f II/j.ang.I  przyroda  j.ang.I/z.komp.II  j.polski przyroda 
 10:30-11:15  w-f I/j.ang.II  w-f I/j.ang.II  historia przyroda  l.wych.
 11:25-12:10  matematyka matematyka  j.polski   matematyka  matematyka
 12:25-13:10  j.polski muzyka   matematyka  w-f I/j.ang.II j.polski 
 13:15-14:00   w-f II/j.ang.I   plastyka z.techniczne   
14:05-14:50      z.dyslektyczne  w-f II  
14:55-15:40          

 klasa VIIa

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30   j.polski k.mat.  k.teatr./k.hist.   historia
 8:40-9:25  matematyka matematyka   fizyka geografia   chemia
 9:35-10:20  religia  muzyka j.niemiecki  w-f   j.angielski
 10:30-11:15  historia  biologia informatyka  j.angielski   l.wych.
 11:25-12:10 chemia  religia  j.angielski  biologia  j.polski
 12:25-13:10 w-f  j.polski   matematyka  matematyka  plastyka
 13:15-14:00  j.niemiecki geografia  j.polski   j.polski  z.dyslektyczne
14:05-14:50 k.bibl./k. przy. fizyka  w-f   k.j.ang.  
14:55-15:40     w-f     

 klasa VIIb

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30  j.angielski  historia   k.teatr./k.hist.  geografia matematyka 
 8:40-9:25  chemia  j.polski matematyka   religia  j.polski
 9:35-10:20  j.polski  matematyka fizyka   matematyka  l.wych.
 10:30-11:15  w-f  muzyka j.niemiecki  w-f  historia
 11:25-12:10  w-f  j.angielski informatyka  j.polski   religia
 12:25-13:10  j.niemiecki  geografia j.polski  chemia  j.angielski
 13:15-14:00 biologia  fizyka   biologia w-f   plastyka
14:05-14:50 k.bibl./k.przy.    z.dyslektyczne    
14:55-15:40          

 klasa VIII

  poniedziałek  wtorek środa czwartek piątek
7:45-8:30  z.dyslektyczne   edb  j.niem. dz./inf. ch.  chemia  w-f ch./j.ang. dz.
 8:40-9:25  wos  matematyka  j.niem. ch./j.ang. dz.  historia  w-f dz./ j.ang. ch.
 9:35-10:20  historia  j.polski j.polski   geografia  matematyka
 10:30-11:15  matematyka  religia fizyka  j.polski   j.polski
 11:25-12:10  w-f ch./j.niem. dz.  biologia matematyka  w-f dz./j.ang. ch.   wos
 12:25-13:10  j.polski  fizyka inf. dz./j.ang. ch.  l.wych.  s.j.pol. 
 13:15-14:00  religia  chemia s.mat.  k.biol.  s.j.ang. 
14:05-14:50  w-f dz./j.niem. ch.  j.ang. dz./w-f ch. k.mat.    doradztwo zawodowe 
14:55-15:40  w-f dz.  w-f ch.     doradztwo zawodowe